Sıkça Sorulan Sorular

Ürünleriniz Paraben ya da sentetik katkı maddesi içeriyor mu?

Paraben, gıda, ilaç ve kozmetik sanayinde güçlü koruyucu olarak kullanılan katkı maddesidir. Ürünlerimizin hiçbiri 9 farklı parabenden hiçbirini içermemektedir. Ayrıca farklı bir sentetik katkı maddesi içermemektedir.

Hayvanlar üzerinde test yapıyor musunuz?

Mary Ann Cosmetic ürünleri kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilmez. Clean Brand düşüncemiz çerçevesinde hayvanlar üzerinde test edilmesine kesinlikle karşıyız. Ürünlerde kullandığımız tüm hammaddelerin üreticileriyle iletişime geçerek, hammaddelerin hayvanlar üzerinde test edilmediğne dair deklarasyon almaktayız.

Ürünlerinizin sağlık bakanlığı kaydı var mı?

Ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı ÜTS(Ürün Takip Sistemi)’ne kayıtlı durumdadır. Barkod numaralımız ile ÜTS sisteminde yer alan Kozmetik Ürün Listele bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Ürünlerinizi kullanmak için yaş sınırı var mıdır?

Ürünlerimizin kullanımında esas olan cilt yaşınızdır.

Hamileyim, ürünlerinizi kullanabilir miyim?

Hamilelik dönemi dinamiklerini kontrol edemediğimiz bir süreç olduğundan, hamilelik döneminde temizleyici, nemlendirici ve güneş koruyucu dışında ürün kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

Ödeme seçenekleri nelerdir ?
Alışverişlerinizde tüm bankaların kredi kartı veya banka kartları ile güvenle ödeme yapabilir, ayrıca iyzico hesabınız var ise iyzico ile öde seçeneği ile tek adımla ödeme yapabilirsiniz.
maryanncosmetic.com Üzerinden kredi kartımı kullanmak güvenli midir?
Evet, kredi kartı ile ödeme dahil size dair tüm bilgiler, SSL Güvenlik Sertifikası ile şifrelenir ve ödeme esnasında anlaşmalı olduğumuz bankanın güvenli serverlarına şifrelenmiş olarak iletilir.
Mary Ann ürünleri hangi cilt tipleri için uygundur?

Mary Ann ürünleri genellikle farklı cilt tipleri için çeşitli seçenekler sunar. Kuru ciltler, yağlı ciltler, karma ciltler ve hassas ciltler için özel ürünler bulunur.

Mary Ann ürünleri doğal mıdır?

Evet, Mary Ann ürünleri genellikle doğal içeriklere sahiptir. Doğal bileşenler kullanılarak formüle edilen ürünler sunarlar.

Mary Ann'in yeni ürünleri veya kampanyaları hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Mary Ann markasının yeni ürünleri ve kampanyaları hakkında güncel bilgilere markanın resmi web sitesi veya sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aradığınız soruların cevabını bulamadınız mı?

Bize e-posta gönderin

Bize telefon ile ulaşın